Новобудова Києва: ЖК Geneva, Солом'янський район (Відрадний)

Переможець конкурсу "Український будівельний олімп" в номинації "Практичність і комфорт забудови бізнес класу"

БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЯ!

Житловий комплекс Geneva зведений в Солом'янському районі, а саме мікрорайоні Відрадний, насиченому зеленими масивами і затишними місцями відпочинку. Це упорядкований комфортний район з багатою інфраструктурою і вдалим місцем розташування. У 2013 році Солом'янський район зайняв лідируючі позиції незалежного рейтингу газети «Сегодня» як один з найбільш благополучних для життя районів Києва.

Задумка архітекторів та інженерів, які проектували ЖК Geneva, гранично проста. Ми побудували будинок, який ідеально підходить для життя сім'ї, він оточений безпекою, затишком, всіма зручностями, що потрібні для сімейного побуту. Саме Солом'янський район ідеально вписався в нашу концепцію. Готові квартири вже заселені першими власниками. Вони гідно оцінили близькість до будинку скверів і паркових зон, продуктових ринків і магазинів. Розвинена комунальна інфраструктура ідеальна для повсякденних турбот дорослих і дітей.

Житловий комплекс названий на честь одного з найбільших міст Швейцарії неспроста. Кожен, хто хоча б один раз побував в Женеві, безсумнівно, перейнявся дивним відчуттям легкості, благополуччя, спокою і комфорту, якими щедро ділиться місто з жителями і туристами. Цю утихомирену атмосферу ми прагнемо сповна втілити в новому ЖК Geneva.

Будинок введений в експлуатацію - для його будівництва було відібрано екологічно чисті матеріали виняткової якості. Ми використовували новітні технології, які відповідають сучасним стандартам житла комфорт класу. Стильна архітектура фасаду стала гідною прикрасою району. З усіх боків будинок оточений мальовничими зеленими насадженнями, які дарують прохолоду і свіже повітря всім мешканцям комплексу. Прибудинкова територія повноцінно упорядкована для підвищеного комфорту мешканців. Зданий будинок поєднує в собі найважливіші критерії та вимоги до вибору житла: це бездоганна якість, розумні ціни і вдале розташування. Вже сьогодні ви можете вибрати планування, заїхати і жити в новій квартирі, насолоджуючись новими умовами життя європейського рівня.

Всі квартири ми спроектували, враховуючи першорядні сімейні цінності, пріоритети і потреби. Здані квартири зручні і просторі, вільну площу можна раціонально зонувати, оригінально обіграти дизайн кожної кімнати, щоб наповнити житло теплим гостинністю і затишком, про який ви мріяли. Молодим сім'ям сподобаються ергономічні одно- і двокімнатні проекти, це готові квартири з документами, повністю підготовлені до заселення. Для комфорту великої родини запропоновані три- і чотирикімнатні варіанти з великими вікнами, що наповнюють світлом і теплом кожен куточок квартири. Просторі кухні та господарські приміщення, неодмінно, оцінять всі, хто дорожить порядком і організованістю навколо себе. Ми готові запропонувати різноманітні варіанти житлових проектів, щоб ви могли якомога швидше заїхати і робити ремонт у власній квартирі.

Балкони і лоджії відкривають чудовий вид на Київ, що потопає в густій зелені, крізь яку пробиваються архітектурні висотки і старовинні собори. А ввечері ви зможете милуватися грою вогників мостів і торгових центрів.

Зрозуміло, фінансове питання, актуальне і першорядний у виборі житла для багатьох сімей. З огляду на ваші побажання, ми пропонуємо найбільш зручні і вигідні умови покупки квартири з правом власності:

  •  чесна і прийнятна ціна в гривнях на житло в Києві комфорт-класу;
  •  розстрочка від забудовника без відсотків;
  •  професійна консультація наших фахівців з питання покупки нерухомості і оформлення документів;
  • інвестування в ліквідний актив - сьогодні це надійний інструмент перспективних фінансових вкладень в Україні;
  •  захист коштів від змін курсу долара та інфляції.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!