/
/
БК Geos приступила до реалізації нового проекту комфорт класу - ЖК Geneva

БК Geos приступила до реалізації нового проекту комфорт класу - ЖК Geneva

Почалося будівництво сучасної і комфортної новобудови в Солом'янському районі Києва - ЖК Geneva. Продажі квартир вже відкрито!

Новий затишний будинок буде розташовуватися за адресою: бульвар Івана Лепсе, 7 Г. Житловий масив Відрадний цінується своїм благоустроєм, великою кількістю зелених масивів і комфортних місць для відпочинку. Зручна транспортна розв'язка, близькість до станцій метро Шулявська та Берестейська робить комплекс особливо привабливим для комфортного життя.

Комплекс складатиметься з двох секцій заввишки 18 і 25 поверхів. У будинку заплановано загальною складністю 363 квартири площею від 49 до 137 кв м.

Вже сьогодні ви можете придбати одно, двох, трьох або чотирикімнатні квартири вартістю від 10 395 грн/кв м. Своїм інвесторам БК Geos пропонує безпроцентну розстрочку до кінця будівництва. Також для покупців діє система знижок.

Телефон відділу продажів ЖК Geneva (044) 221 22 96.
23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!