/
/
БК Geos приступила до реалізації нового проекту комфорт класу - ЖК Geneva

БК Geos приступила до реалізації нового проекту комфорт класу - ЖК Geneva

Почалося будівництво сучасної і комфортної новобудови в Солом'янському районі Києва - ЖК Geneva. Продажі квартир вже відкрито!

Новий затишний будинок буде розташовуватися за адресою: бульвар Івана Лепсе, 7 Г. Житловий масив Відрадний цінується своїм благоустроєм, великою кількістю зелених масивів і комфортних місць для відпочинку. Зручна транспортна розв'язка, близькість до станцій метро Шулявська та Берестейська робить комплекс особливо привабливим для комфортного життя.

Комплекс складатиметься з двох секцій заввишки 18 і 25 поверхів. У будинку заплановано загальною складністю 363 квартири площею від 49 до 137 кв м.

Вже сьогодні ви можете придбати одно, двох, трьох або чотирикімнатні квартири вартістю від 10 395 грн/кв м. Своїм інвесторам БК Geos пропонує безпроцентну розстрочку до кінця будівництва. Також для покупців діє система знижок.

Телефон відділу продажів ЖК Geneva (044) 221 22 96.
23 серпня 2017

Графік роботи відділу продажів у святкові дні

24.08.17 - 27.08.17 - вихідні дні; З 28.08.17 - працюємо в звичайному режимі.
23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!