/
/
Експерти визнали ЖК Geneva практичним і комфортним

Експерти визнали ЖК Geneva практичним і комфортним

Підбито підсумки конкурсу «Український будівельний олімп». Житловий комплекс Geneva переміг в номінації «Практичність і комфорт забудови бізнес класу».

Новина ця виявилася приємним сюрпризом і для нас, і для наших інвесторів. І, перш за все, ми раді, що перемогли в найважливішій для нас номінації. Проектуючи комплекс, ми дійсно прагнули зробити його максимально комфортним, щоб життя в новій квартирі виявилася благополучною і приємною.

Переможці конкурсу визначалися за підсумками ретельного аналізу різних критеріїв. В їх число входили якість забудови, надійність і фінансові показники забудовника, технічні характеристики об'єкта і його інфраструктура. Сам аналіз проводила експертна комісія, куди входять професіонали будівельного ринку і фінансового сектора, представники громадських організацій та ЗМІ.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!