/
/
ЖК Geneva - ідеально для сімейного дозвілля

ЖК Geneva - ідеально для сімейного дозвілля

Однією із незаперечних і незамінних переваг нового житлового комплексу Geneva стало саме те, що будинок оточений двома прекрасними парками: «Орлятко» і «Відрадний».

Всі, хто живуть в центрі Києва, прекрасно знають, чого найбільше не вистачає в серці мегаполісу - зелених паркових зон. Чистих, пронизаних повітрям і свіжістю куточків, де можна було б відпочивати сім'єю або в колі друзів.

Так що одним з незаперечних і незамінних переваг нового житлового комплексу Geneva стало саме те, що будинок оточений двома прекрасними парками: «Орлятко» і «Відрадний». Тобто будь-який погожий день можна буде із задоволенням і комфортом провести, насолоджуючись шелестом листя і ароматами квітів.

Парк «Орлятко» розміщується в двох хвилинах ходьби від Geneva. Облагороджений і відреставрований він особливо знаменитий своєю головною визначною пам'яткою - озером. Сучасні дитячі майданчики з гойдалками та гірками безсумнівно порадують найменших. За безпеку малюків можна не турбуватися, так як озеро огороджено, а вздовж берега прокладена алея, по якій постійно гуляють турботливі мами.

Парк «Відрадний» розташований від РК Geneva всього в десяти хвилинах. Його велика територія налічує понад 15 Га. У самому серці парку виблискує шикарне озеро, в якому закладено камінь з написом про те, що тут свій початок бере легендарна річка Либідь. Любителі більш колоритного відпочинку гідно оцінять центр народознавства «Мамаєва слобода», який славиться не тільки своїм козацьким архітектурним відтворенням, але і народними традиціями.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!