/
/
ЖК Geneva: завершено будівництво каркасу першої секції

ЖК Geneva: завершено будівництво каркасу першої секції

У першій секції житлового комплексу Geneva завершилися монолітні роботи на 25 - фінальному поверсі. Далі докладніше про виконані роботи за червень.

Завершилися монолітні роботи в першій секції, в тому числі, залита плита перекриття над машинним відділенням і сходовою клітиною. Тепер будівельники приступають до покрівельних робіт та підготовчого етапу монтажу газової котельні.

У другій секції моноліт виріс на 3 поверхи і досяг 8 поверху.

Активно ведуться роботи з периметральної кладки першої секції: з 2 по 14 поверхи вже споруджені всі внутрішні і зовнішні стіни, з 15 по 19 поверхи - роботи по кладці підходять до завершення, а з 20 по 21 - ведеться кладка зовнішніх стін.

Крім того розпочато роботи з периметральної кладки другої секції на рівні другого поверху (30% готовності).

Тривають сантехнічні роботи:

  • стояки каналізації та опалення в підлогах зроблені до 14 поверху;
  • каналізація в офісах виконана на 80%, в житловій частині - на 65%;
  • водопровід закінчений на 60%;
  • труби та опалення - 70%.

Також інтенсивно ведуться електромонтажні роботи в першій секції: змонтовані металеві стояки по 21 поверх (лівий) і по 15 поверх (правий), силовий кабель прокладений по 12 поверх, а розділові гребінки зроблені по 4 поверх. У другій секції змонтовані стояки опалення та водопостачання з 1 по 5 поверхи.

Розпочато роботи з монтажу вентиляції паркінгу -15% готовності від загальних робіт.

Повністю закінчені заливка стяжки на 7-9 поверхах і установка лоджій на 2-8 поверхах. На 16-18 поверхах ведуться роботи з установки віконних прорізів.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!