/
/
ЖК Geneva: звіт про виконані в липні роботи

ЖК Geneva: звіт про виконані в липні роботи

У першій секції комплексу активно ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх комунікацій та облаштуванню місць загального користування. У другій секції зводиться моноліт і периметральна кладка. Детальніше про виконані роботи.

У першій секції підходять до завершення роботи з периметральної кладки зовнішніх і внутрішніх стін. На 100% вона виконана з 2 по 15 поверхи, на 80% - 21 поверх, 60% - 22 поверх і 30% - 23 поверх.

Почалася обробка місць загального користування: 3 і 5 поверхи виконані на 20%.

Тривають електромонтажні роботи: ДШК закінчено зі 2-14 поверхи. Встановлені металеві стояки і виконана розводка електрики по стінах в місцях загального користування до 23 поверху.

Також динамічно рухаються сантехнічні роботи:

  • водопостачання і розводка в підлогах виконані до 14 поверху (1 секція)
  • каналізація в паркінгу - 70% (1 і 2 секції)
  • стояки каналізації - до 17 поверху (1 секція)
  • опалення паркінгу 1 і 2 секції зроблено на 70%

Продовжує зростати моноліт 2 секції, за минулий місяць він зроблений з 8 по 11 поверхи.

З інших ділянок роботи відзначимо, що кладка 2 поверху виконана на 70%, в 1 секції розпочаті роботи по влаштуванню газового стояка. І, нарешті, стяжка в 1 секції залита з 2 по 12 поверхи.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!