/
/
Сучасний і світлий ... Хол ЖК Geneva від HQ Design Studio

Сучасний і світлий ... Хол ЖК Geneva від HQ Design Studio

Шановні інвестори, представляємо вам візуалізацію холу ЖК Geneva (бул. Лепсе, 7). Перед дизайнерами стояло непросте завдання перетворити простір з довгими коридорами в ефектне і стильне приміщення, яке буде радувати всіх мешканців будинку. І з цим завданням блискуче впоралися наші партнери зі студії HQDS.

В інтер'єрі холу домінує індустріальний стиль з чіткою геометрією. В його основу покладено світлий граніт, який прекрасно відтіняє білосніжні стіни і створює вдалий світлий фон. Доповнює світлу гаму жовтий колір, який використовується і в оформленні фасаду. У ролі основних архітектурних акцентів виступають граніт, темні предмети інтер'єру і яскраві декоративні плями - дзеркала і дзеркальні рами, дверні портали.

Особливістю холу в ЖК Geneva стала велика кількість дзеркал і рослинності в кожному з коридорів. В цілому ж, приміщення вийшло витонченим і приємним. І сподіваємося, що цей гармонійний інтер'єр буде завжди дарувати вам гарний настрій.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!