/
/
Звіт про виконані роботи в ЖК Geneva: жовтень 2015

Звіт про виконані роботи в ЖК Geneva: жовтень 2015

За жовтень в першій секції активно просунулися внутрішні та фасадні роботи. У другій секції моноліт досяг 21 поверху, а будівельники вже приступили до внутрішніх робіт на нижніх поверхах.
1 секція

У першій секції підходить до завершення периметральна кладка. На всіх поверхах, крім 1, 10 і 18, вона зроблена вже на 90%. Закінчені покрівельні роботи, а скління лоджій і установка вікон виконані на 95%.

Нині будівельники активно закінчують фасадні роботи в секції.

Що стосується внутрішніх робіт, на всіх поверхах, крім 1 і 18, повністю залита стяжка; зроблена розводка в підлогах (крім 18 поверху). Робота по стояках каналізації закінчена, а стояки водопостачання в 80%-ій готовності.

З 2 по 15 поверхи вже встановлені двері і виконана обробка місць загального користування. На 4 і 5 поверхах закінчують класти плитку.

2 секція

У другій секції завершуються монолітні роботи - вже виконаний вертикал 21-го поверху.

В даний час активно ведуться роботи з периметральної кладки, організації стояків і розведення опалення, а також зовнішнім комунікаціям.

Крім цього будівельники приступили до установки вікон і електромонтажних робіт.

23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!