/
/
Звіт про виконані роботи в ЖК GENEVA: лютий 2016

Звіт про виконані роботи в ЖК GENEVA: лютий 2016

В 1 секції ЖК Geneva вже наполовину зроблений фасад, а також тривають внутрішні роботи. У 2 секції будівельники закінчують периметральну кладку, прокладку труб і монтаж вікон. Далі докладніше...
1 Секція

У першій секції вже на 50% зроблений фасад будинку. Також продовжують вестися сантехнічні та електромонтажні роботи, монтаж головного стояка опалення та обладнання насосної.

Балкони і лоджії утеплені вже з 2 по 19 поверхи. На 11 і 12 поверхах ведуться роботи по затягуванню кабелю живлення електроплит. Радіатори повністю змонтовані з 5 по 21 поверхи включно.

Триває монтаж ІТП (45%).

2 Секція

У лютому будівельники повністю зробили периметральну кладку внутрішніх і зовнішніх стін на 17, 18, 20, 23 і 25 поверхах. На 19-22 і 24-25 поверхах роботи ще тривають. Також почалося створення периметральної кладки на 1 поверсі.

Крім цього, в другій секції до 12 поверху включно прокладені труби опалення і водопостачання, каналізація зроблена до 16 поверху. Вікна змонтовані вже по 19 поверх.

В даний час покрівельні роботи (60%), електромонтажні роботи на 2-8 поверхах (80%) і монтаж обладнання ІТП.

Також слід зазначити, що на будівельному майданчику паралельно ведуться роботи з армування подушки на ділянці 8.1 (прибудинкова територія, під'їзд до будинку), а також монтаж електрообладнання та освітлення в паркінгу.
23 серпня 2017

УКРАЇНЦІ, З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

Нехай Україна буде сильною та красивою державою, а життя кожної української родини буде наповнене добром, любов'ю і душевною теплотою, радістю і надією на краще! Бажаємо Вам міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, віри в свою країну, впевненості в своїх силах і завтрашньому дні!